İade Şartları

 Müşterilerimiz www.uygunkombi.net  üzerinden yapacaklarısiparişleri aynı gün içerisinde ürün kargoya verilmeden saat 16:30 a kadarkoşulsuz olarak iptal ve iade edebilir. 

Kargo Firmasından Hasarsızteslim alınan ürünler ise 7 gün süre içerisinde iade edilmelidir. İade hakkıancak ürün montajının kesinlikle yapılmadığı ve ürüne ait ambalajın yırtılmadanhasarsız olduğu durumlarda geçerlidir. Ürünün kargo firması tarafından hasargörmesi durumunda kargo yetkilisine hasar raporu tutturmanız gerekmektedir,hasar nedeniyle oluşan mağduriyet tarafımızca en kısa sürede çözümlenir. 

Ürünün 16:30 a kadar koşulsuz olarak iptal ve iade edilmesidurumunda müşteriye herhangi bir kargo masrafı yansıtılmaz, kredi kartınız ileyapmış olduğunuz işlemler saat 16:30 a kadar iptal edilebilmektedir. Günsonrasında yapılacak iade prosedürü banka talimatı ile 3-5 iş günü sürmekte veparanız kredi kartınıza banka komisyon masrafı düşülerek iade edilmektedir.

Ayrıca yetkili servis tarafından montajı yapılması gereken hassasürünlerimizin üzerinde bulunan Denizay Mühendislik  güvenlik etiketinin yırtılması/açılmasıdurumunda ürün iptal ve iade kapsamı dışına çıkacağını hatırlatmak isteriz.Ürün ile ilgili garanti ve birebir değişim kanalı ürünün üreticisi vedolayısıyla yetkili servisidir. 

İptal ve İade için lütfen bizimle irtibata geçiniz. 

E-Mail : info@uygunkombi.net  
Telefon : 0212 689 17 89